Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Domaca pekarnicka

Otázka
Dobry den,

Chcel by som piect rano pred robotou doma muffiny, ktore by som nasledne rozniesol do par kaviarniciek, cim by som si chcel privirobit 200-300e mesacne. V kaviarnach som sa uz informoval a zaujem by bol, nechcu to vsak odomna kupovat ako od FO, bez zivnosti.

Zivnost si zakladat nechcem, kedze pochybujem, ze by som si tym zarobil dostatok na to, aby som pokryl naklady a vsetky odvody s tym suvisiace.

Kolega ktory ma s.r.o. mi navrhol, ze by
tie muffiny na papiery odomna odkupil a nasledne by ich predal kaviarnickam aj s vystavenou fakturou.

Je to mozne? Moze on odomna ako od FO bez zivnosti odkupit tieto vyrobky a nasledne ich cisto predat do kaviarne? Ak to mozne nieje, vedeli by ste mi poradit iny sposob, kedze si myslim, ze pri zisku 200-300e mesacne sa mi velmi neoplati zakladat si zivnost.

Za vasu odpoved vam vopred pekne dakujem.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.