Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma dohoda o pracovnej činnosti

Otázka
Viem že o tejto téme ste už písali, ale mala by som otázočku? Neviem či je už v platnosti novela ohľadom dohody o pracovnej činnosti. Poprosím o bližšiu špecifikáciu dohody o pracovnej činnosti z pohľadu dôchodcu, študenta a pracovníka na základe pracovej zmluvy, ktorý má aj dohodu o pracovnej činnosti. Zaujíma ma rozsah trvania dohody o pracovnej činnosti, odpracovaných hodín a mesačnej (ročnej) mzde za dohodu.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.