Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma dôchodca a odvody z handmade

Otázka
Dobrý deň,
som na starobnom dôchodku a chcela by som si troška privyrobiť háčkovaním dečiek a iných malých ozdobných predmetov. Asi 2-3krát do roka by som odniesla tieto výrobky do kamennej predajne. Môj príjem by za rok bol maximálne 1500€, zisk samozrejme po odrátaní nákladov nižší. Chcem sa opýtať, čo všetko musím urobiť, aby to bolo v poriadku, dočítala som sa, že živnosť mať nemusím, no neviem ako začať a ako ďalej postupovať. Dane, odvody...
Ďakujem Vám za odpoveď
E.Švohríková
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.