Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Distribucia

Otázka
Dobry den,

zijem v Britanii. Chcem uzatvorit spolupracu s jednou celosvetovou znackou - firmou, co by nemal byt problem kedze su k tomu otvoreni a potom predavat dany tovar na Slovensku v predajniach (tiez chcem uzatvorit spolupracu a tiez su k tomu pozitivne nakloneni). Zivnost si idem tu v Britanii len otvorit a som uplny zaciatocnik. A chcem Vas teda poprosit o radu:
1. ako predist tomu a ochranit sa, aby som neprisla o obchod (napr. aby firma na SK, ktorej poviem aku znacku jej ponukam {a to jej povedat musim samozrejme} na spolupracu a predaj sa neskontaktovala priamo s tou firmou a teda ja som neprisla o biznis?). Nemozem ziadat v prvych emailoch hned o uzatvorenie zmluvy, ze nemozu bez mojho vedomia jednat priamo s tou firmou...ci?
Dakujem pekne za odpoved.
Pekny den
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.