Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Detské centrum a online nezáväzná poradňa

Otázka
Dobrý deň,

pred časom som písala otázku ohľadom možnosti zriadenia centra pre deti, kde by mohli deti relaxovať, hrať sa a rodičia by sa mohli nezáväzne poradiť ohľadom výchovy detí a iných témach. Napísali ste, že je možné otvoriť si takéto centrum a že k tomu stačí voľná živnosť. A že poradenstvo má byť nezáväzné, laické. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Chcela by som nadviazať na otázku tým, či je možné si vytvoriť okrem kamenného centra pre deti i akési fórum kde si môžu radiť rodičia navzájom, resp. Akési online laické poradenstvo. Chcela by som sa tiež spýtať aké vzdelanie potrebujem k prevádzkovaniu takéhoto centra a online laickeho poradenstva. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Soňa
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.