Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma detska herna

Otázka
dobry den chcela by som si otvorit detsku hernu, nebudem poskytovat opateru a strazenie deti, len deti sa mozu prist pohrat bude to indoor herna, ani kaviaren, ziadne ine sluzby, chcem sa opytat co vsetko potrebujem na zriadenie takejto herne, pri vstupe sa bude vyberat poplatok, to by bol jediny prijem, ake podmienky musi splnat priestor, treba socialne zariadenie, wc, aku zivnost treba, dakujem,
tiez sa chcem opytat ak by som sa rozhodla pre obchodik s detskymi hrakami a dnu si ziradila hernu ci detsky kutik co na toto potrebujem ? aj vstupne by sa vyberalo. ake priestory si mam hladat na prenajom? co musia splnat? co treba na uradoch vybavit<
dakujem velmi pekne
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.