Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Demolačná firma

Otázka
Dobrý deň, mám S.r.o. a chcel by som sa vás opýtať čo všetko potrebujem na demolačnú firmu. Demolačné práce spadajú do voľných živnotí pod 18.1 Prípravné práce k realizácii stavby.
18.1.1 Demolačné práce (odstránenie pôvodných stavieb a ich častí bez použitia trhavín). No vyhláška 147/2013 Z. z prikazuje určiť zodpovednú osobu a ja si neviem ujasniť čo to tá zodpovedná osoba je. Môžem byť ňou ja ako konateľ bez ďalších potrebných osvedčení alebo potrebujem dodatočné kurzy, osvednčenia. Prípadne čo všetko musím spĺňať ako s.r.o. na demolačné práce. Za odpoveď ďakujem.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.