Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Čokolády s venovaním

Otázka
Dobrý deň.
Prevádzkujeme eshop s darčekovými predmetmi.Chceli by sme zákazníkom ponúknuť niečo špeciálne – čokolády s venovaním.Jednalo by sa o hotové čokolády konkrétnej značky ku ktorým by sme vkladali obrázkové kartičky s venovaním a hotový produkt obalili fóliou.Skôr,ako zainvestujeme do baliaceho stroja by sme potrebovali poradiť,či je takýto predaj právne v poriadku aj bez vedomia výrobcu čokolády.
Ďakujeme za radu.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.