Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma co musi splnat fotostudio?

Otázka
Dobry vecer,

chcela by som sa opytat. Chcela by som zacat podnikat ako zivnostnicka - fotografka. Premyslam ake mam moznosti a ake su podmienky. Musim mat svoje fotostudio? - prenajate miesto kde budem fotit. Ake podmienky musi splnat fotostudio? Mozem zacat aj u seba doma? co to musi splnat?

a este jedna otazka, citala som si nieco o zakone o ochrane osobnych udajov - plati to aj pre fotografov? musim vypracovat nejaky projekt?

dakujem velmi pekne
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.