Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Cenník služieb s rozsahom ceny namiesto pevnej ceny

Otázka
Dobrý deň,
chystám sa otvárať prevádzku zákazkového krajčírstva, ktorá sa ma venovať šitiu, úpravám a opravám odevov.

1) Môžem v cenníku služieb uviesť namiesto pevnej ceny služby nejaký cenový rozsah od do? Stačí potom v cenníku uviesť, že cenu požadovanej služby presne určí prevádzkovateľ na základe zváženia jej zložitosti a nákladnosti?

2) Keďže sa jedná o oblasť, kde je možný veľký počet rôznych úprav a opráv a pod. nie je možné vytvoriť cenník ktorý by obsahoval všetky možnosti. Je korektné vytvoriť iba cenník s najbežnejšími možnosťami a uviesť, že v prípade, ak sa služba nenachádza v cenníku, bude výsledná cena stanovená dohodou.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.