Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma ako si vyskúšať biznis

Otázka
Dobrý deň, mňa by zaujímalo, či je pravda, že keď človek si zarobí prvých 500€ tak to nemusí nikde uviesť? Zaujíma ma to z toho hľadiska, či by sa to dalo považovať za nejaké `vyskúšanie` biznisu. Keďže si nie som istá do akej miery by sa mi podarilo zarobiť na nápade, tak by som si chcela najprv len vyskúšať beztoho, aby som zakladala živnosť. A s tým súvisí moja druhá otázka - ak to teda tak je, bolo by v poriadku, keby tie produkty predávam cez eshop (bez založenia živonosti, išlo by len do tých 500€)? Ďakujem vopred za pomoc
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.