Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Affilate marketing Amazon webstránka

Otázka
Dobrý deň, chcel si založiť webstránku, ale na princípe Affilate Amazon programu to známe že mám vlastnú stránku kde človek vidí 1000 produktov z popisom produktu atď. ale ak klikne pri produkte chcem si objednať prehodí ho na Amazon kde si ten produkt objedná cez Amazon. V tomto prípade je potrebné spĺňať všetky podmienky pre normálny eShop ? Musím mať na stránke všetky potrebné veci ? ( Adresa firmy, o firme, doba dodanie, podmienky atď )
Ďakujem za odpoveď.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.