Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma 15 hektárov lesa

Otázka
Dobrý večer, chcel by som sa poradiť čo s 15 hektármi lesa (bez inžinierskych sieti, bez prístupovej cesty) cca 60km od Košíc, nejaké nápady už mám ale rad si vypočujem aj Vaše názory co by ste s tým urobili Vy. Predať to určite nechcem tie pozemky vlastníme už približne 30 rokov ale nikdy sa tam nič nerobilo len to tam leží bez povšimnutia vzhľadom na ťažší terén a nedostupnosť. Ďakujem za Vaše rady a názory.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.