Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Získavanie zákazníkov

Otázka
Kamarát ma v menšej dedine (približne 2200 obyvateľov) pohostinské zariadenie. Okrem neho sa v tejto dedine nachádzajú ešte dve pohostinske zariadenia, ktoré však majú vyššie ceny a nepríjemný personál. Kamarát má toto zariadenie v prevádzke približne rok a pol, no doteraz sa mu nepodarilo prilákať si taký počet zákazníkov, aby sa nenachádzal v strate. Ako by mohol využiť nástroje marketingu, aby svoj podnik zviditeľnil? A ako by sa mohol presadiť v boji s konkurenciou?
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.