Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Webstranka ponukajuca zlavy

Otázka
Dobry den,
kedze uz dlhsie rozmyslam nad svojou vlastnou webstrankou, ktora by poskytovala rozne zlavy, chcel by som sa opytat, ci je mozne este pri dnesnej konkurencii v tejto oblasti obstat a ake marketingove strategie by bolo najvhodnejsie pre tuto oblast podnikania zvolit?
Pripadne, ci uz samotne firmy nemaju negativny postoj voci tymto strankam, ze ich neustal ziadaju o poskytnutie zliav pre ludi? Dakujem.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.