Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Vyuzivanie socialnych sieti vo firmach

Otázka
Dobry den,

vo viacerych pripadoch som sa vo firmach stretla, ze nedovoluju svojim zamestnanocm vyuzivat pocas pracovnej doby facebook, a stranku zablokovali. Hlavnym dovodom bolo, ze si zamestnanci neplnia svoje ulohy a vacsinu casu travia prave na FB. Pricom spominane firmy mali vytvorene FB stranky na svoju propagaciu, ktore boli aktivne a islo o jeden zo sposobov ziskavania si zakaznikov. Lenze zamestnanci nemali pristup k tymto informaciach, nevedeli co sa na stranke deje ... O nich bez nich. Aky je Vas nazor na danu temu? Myslite si, ze je spravne aby vedenie firmy, resp. kompetentni ludia vo firme robili taketo rozhodnutia?

Dakujem.

Veronika
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.