Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma System riadenia

Otázka
Dobry den,
Nasa vyrobna firma prerastla moznosti riadenia bez IT systemov a preto sme sa rozhodli, ze sa nastal najvyssi cas na zaobstaranie nejakeho systemu na riadenie. po dlhom uvazovani sme sa dospeli k dvom moznostiam, prvy je system MONACO a druhy je SAP-B1. Priblizne su rovnake a maju obe vyhody aj nevyhody pre nasu firmu. Co by ste odporucali? V pripade, ze mate skusenosti boli by aj pre nas uzitocne.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.