Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Rozrastanie firmy a s ním spojené organizačné zmeny

Otázka
Dobrý deň,

rád by som sa spýtal na problematiku zmien v riadení firmy pri jej rozrastaní. Na začiatku to bol jeden zamestnanec, no keďže sa firme darí, príjma stále ďalších zamestnancov a tým sa stáva organizácia práce zložitejšou. Rád by som sa teda spýtal aké kroky je nutné urobiť, respektíve akým spôsobom je najlepšie podchytiť organizačnú štruktúru firmy, aby sa takýmto rozrastaním nestrácala efektivita jednotlivých zamestnancov?

Tiež by som sa rád spýtal, či je vhodné vo všeobecnosti vhodnejšie formalizovať určité vzťahy medzi zamestnancami, alebo môžeme firemnú kultúru ponechať neformálnu aj pri takýchto zmenách, bez toho aby to malo negatívny vplyv na výkon zamestnancov?
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.