Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Marketing pre on-line obchod s hrami

Otázka
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať - aký by bol najlepší postup pre efektívnu reklamu weboveho obchodu? Niekolko mesiacov nosim v sebe myslienku, že by som založil internetový obchod s hrami pre konzoly PS3, xbox 360, psp, nintendo wii, pc atď. Zial, na internete je uz pomerne velke množstvo takýchto obchodov. Aky marketing by ste mi doporučovali?
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.