Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Založenie vtáčieho parku

Otázka
Zaujímalo by ma čo všetko potrebujem k tomu aby som získal peniaze z fondu na založenie vtáčieho parku v Slovenskom raji.Ide o exotické vtáctvo.Týmto prilákame na Slovensko aj do Sl.Raja viac ľudí,kedže momentálne mam chov len vlastný a je o to veľký záujem.venujem sa tomu od dectva a neviem ako nato aby som ukázal krásu exotického vtáctva.neviem kde mám žiadať o pomoc a ako na to.veľmi pekne dakujem za odpoved
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.