Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Voľná živnosť a exekútor

Otázka
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať idem si založiť takzvanú tu obyčajnú voľnú živnosť pracovať budem ako operátor výroby kde je vyplácaná mzda hotovosťou každý piatok na ruku alebo si môžem dať na účet samozrejme by som nemala môj účet.Mam exekúcie chcem sa spýtať môže mi exekútor siahnuť na výplatu keď budem platená kazdy piatok na ruku alebo by som si dala na účet mojej mamini?Ešte jedna otázka môžem si ako živnostník uplatniť daňový bonus na dve detičky a vyživovacie peniaze na môjho manžela keď je na úrade práce ďakujem pekne za radu
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.