Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Príspevok pokles trzieb

Otázka
Ahojte, potrebujem poradit, švagor je profesionalny futbalista, keďže liga bola ukončená, švagor nemal žiaden príjem, chcel by si požiadať o prispevok v dôsledku poklesu príjmov, nemá Ale IČO, hraje na základe zmluvy, všade uvádzal svoje RC, má nárok na tento príspevok? Za mesiac marec nemal žiadne príjmy, takže ma nárok na plnú sumu t. J 270 eur, ako ma požiadať o tento príspevok, keďže v žiadosti sa uvádza, kde je vedený, v živnostenskom nie je, ako má postupovať?
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.