Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Podnikanie v agrošlužbách

Otázka
Dobrý deň, chcem podnikať(začať) v agroslužbách. Môj plán je založiť s.r.o a kúpiť na leasing starší stroj(kombajn Claas Lexion r.v. 2000-2005). Chcel by som poradiť ohľadne s.r.o ako to naplánovať kedy treba založiť s.r.o aby banky boli zhovievavejšie predpokladám že bude treba vybaviť si nejakú zmluvu s podnikom(družstvom) pre ktorý budem tieto služby robiť.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.