Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Možnosti financovania z EU pre zriadenie konštrukčno-dozajnérskeho štúdia

Otázka
Prajem pekný deň,
Chcel by som sa spýtať ohľadne podpory financovania z EU pre zriadenie oblasti malého podnikania -Konštrukčno - dizajnérske štúdio v oblasti priemyselného dizajnu a technológií (Výskum a vývoj vlastných produktov j s výrobou) + vzdelávací program podpora pre stredné technické a univerzitné technické zamerania, (presnejšie počítačom podporované konštruovanie). Týmto by som Vás chcel poprosiť o detailnejšie možnosti financovania z EU "ak je to vôbec je reálne" prípadne pár linkov alebo adries kde mi som si to mohol preštudovať . Kľukne aj v Ang. Jazyku.
Veľká vďaka za informácie
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.