Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Konkurencie schopnosť a eurofondy

Otázka
Dobrý deň,

mal by som otázku, ktorá sa netýka konkrétneho eurofondu, ale skorej taká žiadosť o Váš postreh. Na Slovenskom rozhlase som počúval debatu o eurofondoch a o ich zlom rozložení. Eurofondy do infraštruktúry sú podľa pánov diskutérov v poriadku, ale eurofondy, ktoré sa týkajú cestovného ruchu prípadne menších podnikateľov kde výkonnosť ich businessu je minimálna sa im zdali ako nefér. Pridali aj príklad, ako si jedna rodina našporila na otvorenie vlastného rodinného penziónu, ktorý aj postavili. Ich sused však dostal príspevok z eurofondu a otvoril si penzión. Takto tejto rodine vznikla konkurencia a svoj penzion musela zavrieť a ostali im dlhy, čo ich sused vlastne ani nemal nakoľko dostal pomoc z eurofondu. Rad by som na túto tému počul aj Váš názor čo si myslíte o akejsi neférovosti ohľadne rozdávania eurofondov.
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.