Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Herpetocentrum

Otázka
Dobrý deň,
Chcel by som sa chcel informovať ohľadom možností použitia grantov a eurofondov na pripravovaný projek Herpetologického centra v Martine Projekt bude zameraný na nasledovné úlohy.
Projekt : Herpetocentrum Martin
Cieľ: vybudovať herpetologické centrum, ktoré by plnilo niekoľko úloh.
1. Vytvorenie stálej vonkajšej a vnútornej expozície, ktorá by verejnosti umožňovala pozorovať slovenskú a zahraničnú herpetofaunu v teráriach, ktoré znázorňujú prirodzený biotop daného živočícha.
2. Vytvoriť rehabilitačné a záchytné centrum pre herpetofaunu.
3. Zabezpečiť osvetové a vzdelávacie aktivity so zameraním na herpetofaunu.
4. Vytvorenie chovného zariadenia, ktoré zabezpečí odchov plazov a podieľanie sa na programoch návratu druhov na pôvodné miesta výskytu.

Za odpoveď už vopred Ďakujem
S pozdravom
Mgr. Michal Lučanský
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.