Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma fondy a lesne cesty

Otázka
Dobry den chcel bi som sa opytat.Chcem zacat podnikat vo vystavbe a rekonstrukciach lesnych ciest a z vyrobov drevnej stiepky.Bola vyhlasena vyzva na projekty,kedze este niesom podnikatel tak sa chxem opytat ci mozem poziadat o dotacie aj bez zl.Dotacie bi iski na nakup strojov. Pri 100% dotacii vsak musim bit vlastnik aspon 10 ha.Pri 50%uz nie to znamena ef mi daju len polovicu z ceny stroja alebo ako?A este jedna otazka daju sa ziadosti posielat cely rok alebo len do terminu existuje aj nejaka statna podpora. Dakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.