Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma financovanie začínajúcich podnikateľov

Otázka
Pekný deň, plánujem rozbehnúť vlastnú podnikateľskú činnosť no príspevok ktorí poskytuje úrad práce mi nebude stačiť. Mám 21 rokov a nechcem začať podnikanie tým že sa zadĺžim. Je aj iná možnosť ako získať finančnú podporu?
Ďakujem Barbora
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.