Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma eurofondy pre softver. spolocnost

Otázka
Dobry den, su aktualne dostupne eurofondy pre podporu podnikania, ktore by mohla vyuzit spolocnost zaoberajuca sa vyvojom softveru sidliaca v BA kraji, okres Senec?
Ak ano, akym sposobom?
Pripadne eurofondy, prostrednictvom ktorych by mohla poskytnut svoje sluzby buducim zakaznikom, ktorych by mohla tymto sposobom oslovit?

Vopred dakujem za odpoved
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.