Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Eurofondy a male podnikanie

Otázka
Dobry den, chcela by som sa spytat na moznosti cerpania EF v pripade, ze chcem zacat podnikat.
1) Ak potrebujem urcity vstupny kapital, mozem poziadat o nejaku cast z eurofondov? Alebo je moja jedina moznost uver z banky?
2)Kto vlastne moze o prispevok poziadat (iba velke firmy na konkretny velky projekt projekt, alebo aj zacinajuci mali podnikatelia?)
3) V pripade, ze je mozne poziadat o takyto prispevok, ake su pravidla, postupy a lehoty? V pripade, ze eurofondy sa na male podnikanie nevztahuju, ake mam moznosti okrem uz spominaneho uroku z banky?
4)Co v pripade, ze mi bude poskytnuty nejaky prispevok a po roku s podnikanim skoncim pre neschopnost to podnikanie financovat?
Dakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.