Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma EÚ fondy

Otázka
Dobrý deň,

V rámci získania EÚ fondov mám niekoľko otázok:

1) Je možné získať finančnú podporu v zameraní školstvo v spojení s výživou ? Do akej kategórie by spadala táto výzva ?
- napríklad: e-Vzdelávanie na základných a stredných školách v rámci zdravého stravovania

2) Je možné žiadať dotácie v súvislosti s viacerými činnosťami, ktoré organizácia pre jednotlivé aktivity, viď mám stádo koní, tak dotáciu na kone a zároveň pestujem chmeľ atď. ?
Ďakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.