Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma Danova evidencia - tankovanie poh. hmot

Otázka
Zdravim, som zacinajuci zivnostnik neplatca dph a budem pouzivat svoje sukromne auto na podnikatelsku cinnost, ktore nie je sucastou firemneho majetku. Chcem sa spytat ci budem platit dan z motoroveho vozidla v najblizsom danovom priznani? A este sa chcem spytat ako sa zapisuju blocky z tankovania do danovej evidencie preukazatelnych vydavkov, resp suma bez dph alebo s dph a ako to zapisovat v danovom priznani? Dakujem
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.