Online poradňa

Online poradňa slúži užívateľom ako priestor pre komunikáciu o všetkom, čo súvisí s podnikaním. Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít.

Pred založením akejkoľvek otázky najprv skúste pohľadať, či daná otázka už v poradni nie je zverejnená, aby ste sa vyhli zakladaniu duplicít. Pre zadávanie otázok musíte byť zaregistrovaní. Vyberte si tému. Kliknite na políčko "Pridaj novú otázku". Napíšte nadpis a text otázky. Odošlite kliknutím na "Odošli otázku". Nadpis a text otázky sa ihneď objavia na obrazovke. Odpoveď dostanete do jedného týždňa. O zodpovedaní Vašej otázky budete informovaní aj emailom.

Snažte sa o stručnosť, výstižnosť a dodržiavanie zásad slušnej a profesionálnej komunikácie (v prípade nejasnej otázky Vás požiadame o spresnenie).

Téma cestovný ruch

Otázka
dobrý deň,

mám v pláne vybudovať penzión s relaxačným centrom a chcela by som využiť nenávratný finančný príspevok, momentálne však neviem o žiadnej aktuálnej výzve - možnosti, ktorá by sa týkala cestovného ruchu,podpory začínajúcich podnikateľov v danej oblasti...
vedeli by ste mi prosím poradiť, aké mám možnosti, resp. kedy najbližšie by sme takú výzvu mohli očakávať?
prípadne aj iné možnosti financovania

dakujem pekne
Odpoveď
Táto otázka bola zodpovedaná pre prístup k odpovedi sa môžete registrovať.