Získajte manažérske vzdelanie, ktoré vám pomôže vo vašom kariérnom postupe

Vysokých škôl, vzdelávacích kurzov a študijných programov je už na trhu viac než dosť. Často ide ale len o množstvo teórie, ktorá je ťažko uchopiteľná a takmer nemožné ju previesť do dnešnej praxe. Ako si správne vybrať také vzdelanie, ktoré vás bude baviť, napĺňať, a navyše ho naozaj využijete pre svoje budúce vysnívané zamestnanie, pre momentálny postup v kariére alebo ho zúročíte pri budovaní vlastnej značky? My vám poradíme.

Investujte do seba a svojho vzdelania

Manažérov je vo firmách nespočetné množstvo. Vyniknú ale len tí najlepší. A tí, ktorí majú potrebné skúsenosti! Rovnako to platí aj pre vlastníkov firiem, ktorí pre všetky svoje povinnosti úplne zabúdajú na seba, sebavzdelávanie a získavanie nových skills, ktoré by ich posunuli zase o krok dopredu, ba dokonca až na vrchol.

Investujte do seba a do svojho vzdelania, ktoré má naozaj zmysel a je postavené presne pre potreby ambicióznych manažérov alebo húževnatých majiteľov firiem, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti presne v odbore, ktorému sa venujú a v ktorom chcú preraziť a byť čo najlepší.

Nový študijný program MBA PR a komunikácia

Študijný program MBA PR a komunikácia je vzdelanie pre dospelých, ktoré je určené pre manažérov reklamných, mediálnych a PR agentúr, ale aj pre tých, ktorí pri svojej práci uplatnia profesionálnu komunikáciu s verejnosťou.

V tomto programe sa naučíte tvoriť PR a marketingové stratégie, osvojíte si pravidlá brand manažmentu, dostanete pod kožu aktuálne trendy v sociálnych médiách, ovládnete zásady efektívnej argumentácie a vyjednávania, preberieme krízovú komunikáciu a jej aspekty a v neposlednom rade vám pomôžeme s rozvojom komunikačných a prezentačných zručností presne podľa vašich hodnôt a potrieb.

Aké sú výhody studia MBA na Business Institut?

· online štúdium môžete začať kedykoľvek počas roka

· špecializáciu a moduly si zvolíte podľa vlastných preferencií

· budete mať k dispozícii profesionálny lektorský tím

· naši lektori pôsobia sami vo firmách či pracujú na vlastných projektoch na vysokých manažérskych postoch, takže vám odovzdajú konkrétne a praktické rady

· k dispozícii budete mať knižnicu s viac ako miliónom titulov, s odbornými článkami, výskumami, štúdiami atď.

· vaše teoretické znalosti budete môcť ihneď vyskúšať aj v praxi

· titul MBA je odrazovým mostíkom pre váš okamžitý kariérny postup, lepšie finančné ohodnotenie a osobnú prestíž

· štúdium je vhodné ako pre zamestnancov vo firmách, tak aj pre podnikateľov a majiteľov značiek či spoločností

· študovať môžete aj úplne online a odkiaľkoľvek potrebujete

Že to znie skoro ako rozprávka? Kdeže, presne toto vám ponúka Business Institut a jeho programy MBA. „Vďaka štúdiu MBA som si mohla efektívne prepojiť získanú teóriu s praxou. Oceňujem komplexnosť ponúkaných programov a vysokú profesionalitu prednášajúcich.“ Presne takto referujú absolventi nášho programu. Preto neváhajte, jednoducho vyplňte online prihlášku a pridajte sa ku skúseným, fundovaným vrcholovým manažérom a buďte zase o krok bližšie ku svojej vysnenej kariérnej méte.


Zdroj obrázku: Jirsak / Shutterstock.com