Výber týždňa @maléPODNIKANIE.sk: 5/18

Pozrite si náš výber toho „naj” nielen v slovenskom malom podnikaní za uplynulý týždeň..#leadershipavzdelávanie

Nikdy nie je zlé niečo sa naučiť. I keď si nemusíme brať všetky rady k srdcu bez rozmýšľania, na týchto veciach, ktoré robia úspešní ľudia inak, to "niečo" je.. (Business Leaders)

#inovácieatrendy

TOUCHIT analyzuje zmeny na Facebooku. Kvalitnejšie zacieľovanie, menej je viac a producenti kvalitného obsahu by sa nemali obávať..

#podnikateľsképrostredie

Pre niektorých je už tu, pre väčšinu sa iba blíži sezóna daňových priznaní. Môžete preto očakávať zvýšený výskyt článkov, ako je tento o zdaňovaní príjmov z Česka od Accace..

#zodpovednépodnikanie

Najlepšími zamestnávateľmi roka 2017 na Slovensku sú Slovak Telekom, Lidl, RTVS, Dr. Max, Slovnaft, Slovenská sporiteľňa, Henkel a pelicantravel.sk (SME).

Štartujú ďalšie kolá podpory malých obnoviteľných zdrojov energie. Dúfame, že domácnosti budú mať možnosť zapojiť sa do nich férovo a bez zbytočnej hystérie.. (Krotitelia energií)

#marketingastratégia

Najsledovanejšími slovenskými reklamami na Youtube boli v roku 2017 Stikeez od Lidla, Veľkonočná súťaž a Boxy Máša a medveď od COOP Jednota, Kozmonauti Fio banky, Zmeňte Slovensko so Strapom od O2 a Spolu máte na viac od Telekomu (Forbes).

#vyberámezknižnice

Tento týždeň sme vybrali článok Biznis pre začiatočníkov.


Erik Kubička

6. 2. 2018

Foto: krotiteliaenergii.sk