Kam na výlet s deťmi. Trampolínové centrum, aktivity a atrakcie pre celú rodinu.

Nadišiel dlho očakávaný víkend a s ním čas voľna a zaslúženého relaxu. Konečne si ho budete môcť užiť dosýtosti vy aj vaše deti a spoločne stráviť dni nabité dobrodružstvom a skvelými aktivitami.


Stále ešte rozmýšľate nad tým, kam sa vybrať, aby výlet stál za to? A vyskúšali ste už detské zábavné centrum?

Tam sú všetky vzrušujúce atrakcie pod jednou strechou a takpovediac v jedinom balíčku môžete nájsť možnosti pre zábavu, športovanie, hru, no aj zóny oddychu.

Deti vo všeobecnosti zbožňujú zábavu a hry vo všetkých podobách. O to lepšie, keď sú spojené aj so športovaním a nezabudnuteľnými zážitkami, ktoré trampolínové centrum a detské zábavné centrum ponúkajú v bohatej škále atrakcií.

Certifikované detské ihriská a ich vybavenie spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy a predpisy.

Miesto pre zábavu aj oddych

Trampolínové centrum je miestom, kde sa vaše deti dokážu skvelo zabaviť a vy dokonale odreagovať od bežných každodenných povinností.

Deti si môžu vyskúšať skákanie na športových trampolínach alebo dokonca triky na kaskadérskych trampolínach, parkúrové dráhy, skokanské veže, šmýkačky najrozličnejších tvarov a dĺžok a mnohé iné atrakcie nabité až na prasknutie chuťou dobrodružstva.

Návšteva trampolínového parku prináša so sebou nezabudnuteľné zážitky a neopakovateľné chvíle, strávené v atmosfére plnej zábavy, športovania, pohody a relaxu. Každý člen rodiny si tu tak príde na svoje.

Čo môžete vyskúšať a zažiť v trampolínovom centre

Skákanie

Žiadne detské zábavné centrum sa nezaobíde bez kvalitných a funkčných trampolín. Tie sú v trampolínovom parku esenciálnym vybavením Jump areny.

Skákanie na trampolínach je nesmierne vyhľadávanou a populárnou aktivitou ako u malých detí tak i medzi tínedžermi a dospievajúcimi. Môžu sa tu dosýtosti vyskákať a vyblázniť na skákacích podložkách najrozličnejších druhov, od detských a športových trampolín až po padacie dráhy či halfpipes so šikmými stenami.

Moderný dizajn a pestré farebné prevedenie skákacích prvkov je lákadlom, ktorému vaše deti skutočne neodolajú. Budú sa sem radi a s nadšením vracať, zatiaľ čo vy si môžete oddychovať napríklad pri kávičke v najbližšej kaviarni či oddychovej zóne.

Skákaním na trampolínach sa deti zabavia, vybúria, vydajú zo seba energiu a navyše si aj precvičia a zdokonalia svoje pohybové zručnosti a motoriku.

Beh cez prekážky za najlepším časom

Upgradovanou verziou skákania na trampolínach sú parkúry - prekážkové dráhy s trampolínami, ktoré sú tiež mimoriadne obľúbené.

Parkúrové dráhy Bounce parkour majú dokonca možnosť záznamu najlepších časov, ktoré sa ich návštevníkom podarí dosiahnuť, a aj preto sú veľmi napínavou a vzrušujúcou atrakciou.

Skoky so vždy mäkkým pristátím

Skákanie je vzrušujúca adrenalínová činnosť. Skokanské veže vybavené airbagom sú navrhnuté tak, aby bolo pristátie vždy mäkké a bezpečné.

Skákanie do penových jám

Ďalšou alternatívou bezpečného skákania sú penové jamy, naplnené pestrofarebnými penovými blokmi.

Šmýkanie sa

Medzi deťmi rôzneho veku panuje neomylné presvedčenie, že bez šmýkačiek ani ranu. Je to pre ne fantastický pocit, keď môžu fičať ako blesk na šmýkačkách najrozmanitejších typov.

Bazény s loptičkami

Populárne sú tiež bazény naplnené farebnými loptičkami, v ktorých sa najmä menšie deti radi hrajú. Zbožňujú sa do nich ponárať a plávať v nich ako delfíny.

Priestor pre rozmanité aktivity

Trampolínové centrum je miesto zábavy, športu a relaxu pre celú rodinu.

Multifunkčné zariadenie a pestrá paleta atrakcií trampolínového centra poskytujú široký priestor pre rozmanité aktivity.

Veríme, že tam s deťmi strávite fantastické chvíle plné zážitkov a rodinnej pohody.