Moderný pokladničný systém od FiskalPRO vhodný aj do vašej prevádzky

Projekt, ktorý má všetky pokladnice pripojiť na Finančnú správu, sa v niektorých prípadoch nestretol z pozitívnym ohlasom. Už od prvého júla však musia byť všetky registračné pokladnice napojené na tento systém. My vám však predstavíme kvalitný pokladničný systém, konkrétne model registračnej pokladnice od známej firmy FiskalPRO. Najskôr si však povieme základné informácie o novom systéme eKasa.

Systém eKasa

Finančná správa zaviedla systém eKasa, ktorý prináša jednoduchšiu evidenciu tržieb. Ak chce podnikateľ prejsť na systém eKasa, musí požiadať o pridelenie kódu pokladnice, tzv. eKasa klient. Informácie o postupe, ale aj samotné žiadosti na pridelenie tohto kódu nájdete na webovej stránke Finančnej správy. Automatizovaný a hlavne prehľadný systém je jednou z výhod systému eKasa. Pri systéme eKasa nie je dokonca potrebná ani uzávierka, pretože ako aj samotná Finančná správa potvrdzuje, prechod medzi účtovnými dňami bude kontinuálny.

FiskalPRO VX520

Vzhľadom na prechod na systém eKasy musia viaceré prevádzky riešiť potrebné kroky, aby mohli byť k tomuto systému pripojené. Novým podnikateľom, ktorí už budú musieť byť pripojení na systém eKasa od prvého dňa, odporúčame tlačidlovú registračnú pokladnicu FiskalPRO VX520.

Jedná sa o najobľúbenejšie a najrozšírenejšie zariadenie na trhu. V ponuke nájdete All in One pokladničné riešenie, ktoré podnikatelia využívajú a vyhľadávajú najmä kvôli množstvu užitočných funkcií, ktoré ponúka. Zariadenie FiskalPRO 3v1 vám plnohodnotne nahradí registračnú pokladnicu, fiskálnu tlačiareň, ale aj terminál. Práve takéto zariadenie vám pomôže ušetriť peniaze a samozrejme aj miesto. Konkrétne táto tlačidlová registračná pokladnica s množstvom funkcií vás vyjde 349 eur.

FiskalPRO ponúka aj Cloud FiskalPRO. Vďaka Cloud FiskalPRO budete mať kedykoľvek online prehľad o tom, ako to funguje vo vašej prevádzke.

Ak otvárate novú prevádzku a hľadáte kvalitný pokladničný systém, obráťte sa na FiskalPRO a ten vám kvalitný pokladničný systém pomôže vybrať.