Malá pozornosť od nadriadených nikdy nezaškodí

Každý podnikateľ by si prial, aby jeho zamestnanci podávali stabilné výkony. Produktivitu zamestnancov dokáže zvýšiť predovšetkým odmenami a vytvorením lepších pracovných podmienok. Malá pozornosť od nadriadených však nikdy nezaškodí, preto ak uvažujete, čo doniesť do kancelárie svojim zamestnancom pracujúcim v kancelárii, máme pre vás pár tipov.

Kvalitná káva do firmy

Dokonalá na povzbudenie a dodanie energie – aj taká dokáže byť kvalitná káva. Povinnosťou každého zamestnávateľa je zabezpečiť pitný režim. Nikde však nie je napísané, že by to mala byť káva. Jedná sa predovšetkým o pitnú vodu. Je len na konateľovi firmy, či zamestnancom zabezpečí kvalitnú kávu do firmy. Ak áno, ide len o bonus. Ak nie, zamestnanci s tým nič neurobia a budú si musieť kávu zabezpečovať sami.

Ak však investujete do kvalitnej kávy do firmy, vaši zamestnanci to ocenia. Odporúčame slovenskú kávu do firmy Ebenica, ktorá patrí dlhodobo k pozitívne hodnoteným kávam.

Sušienky ku káve

Okrem kávy vám odporúčame kupovať sušienky ku káve. Odporúčame klasické maslové sušienky plnené čokoládou, ktoré ku káve jednoducho patria. Ak máte v kanceláriách niekoho s potravinovými alergiami, môžete ich potešiť bezlepkovými, či bezgluténovými sušienkami. Takáto pozornosť vždy poteší!

Mrazom sušené ovocie

Ak preferujete skôr zdravšie maškrty a sušienky vám neprídu vhodné, vyskúšajte mrazom sušené ovocie. Odporúča sa konzumovať najmä v zimnom období, kedy je akútny nedostatok čerstvého ovocia. Keďže je ovocie sušené mrazom, sú v ňom zachované všetky prospešné látky.

Toto ovocie môžete poznať pod názvom lyofilizované ovocie. Ovocie je RAW, je bez pridania cukru, neobsahuje konzervanty a má vysoký obsah vitamínu C.

Ak plánujete na konci kalendárneho roka dávať firemné darčeky, určite nezabudnite aj na mrazom sušené ovocie. Je to skutočná delikatesa, podobne ako slovenská káva.

Malou pozornosťou zaručene potešíte všetkých zamestnancov. Spríjemníte im chvíle pri práci aj takýmito lahôdkami.