Aktuality


SADY NAD TORYSOU: Žena bez vodičského preukazu zranila dve dievčatá


Sady nad Torysou 8. júna (TASR) - Nehodu s ťažkým zranením spôsobila v utorok (7.6.) neskoro večer nevodička, 19-ročná Andrea zo Sadov nad Torysou v časti Zdoba, okres Košice-okolie vo svojom bydlisku, keď autom značky Honda Civic nezvládla jazdu.

Zranila nielen seba, ale aj dve maloleté spolujazdkyne. Ročná Zuzana sa zranila ľahko, sedemročná Kvetoslava utrpela ťažké zranenie - zlomeninu ľavého predkolenia. Liečiť sa bude 42 dní.

"Po prejdení ľavotočivej zákruty na rovnom úseku v dôsledku neprispôsobenia rýchlosti jazdy svojím schopnostiam, vlastnostiam stavu a povahe vozovky, vyšla s vozidlom na pravý okraj cesty a pravou prednou časťou narazila do betónového stĺpa," opísala jazdu pre TASR hovorkyňa košickej polície Jana Demjanovičová.

Alkohol u Andrey nezistili. Na aute vznikla škoda 1500 eur.

taj vs