NITRA: Cvičenie v bazéne si návštevníci kúpaliska obľúbili
Nitra 24. augusta (TASR) – Novinka, ktorú tento rok zaviedli na nitrianskom letnom kúpalisku, sa stretla medzi jeho návštevníkmi s dobrou odozvou. Už na prvom cvičení v bazéne pod dozorom skúseného inštruktora sa zišli desiatky ľudí. Možnosť zašportovať si využilo množstvo cvičencov aj dnes.
„Chceli sme túto možnosť poskytnúť našim návštevníkom vždy raz za týždeň. Zlé počasie v júli nám to však nedovolilo. Dnes sme cvičenie zorganizovali po druhý raz a stretlo sa znovu s veľkým záujmom. Tak ako prvýkrát aj teraz máme plný bazén a veľa ľudí cvičí aj na brehu,“ informoval riaditeľa Správy športových a rekreačných zariadení v Nitre Miloš Dovičovič.
Cvičenie je určené pre všetky vekové kategórie, pre fyzicky zdatných i menej športovo založených návštevníkov. Podľa Dovičoviča by sa pre veľký záujem mohlo tento týždeň zopakovať cvičenie ešte raz, v piatok 26. augusta. „Ďalší termín je posledný augustový deň, v stredu 31. augusta. Nitrianske kúpalisko bude tento rok fungovať do 4. septembra. V prípade pekného počasia by sa jeho prevádzka mohla posunúť ešte o týždeň. V takom prípade by sme ešte jedenkrát zorganizovali aj cvičenie v bazéne,“ dodal.
van ed

